Bay Arıyorum

Bay Arıyorum

Bay arkadaş arıyorum kendime ben nur istanbul da yaşıyorum yaşım 25 yabancı ülkeden geldim. Türkiye de yaşayan kendin halinde bir bayanım tanışmak ve arkadaş olmak için ciddi bay arkadaş arıyorum burada. Umarım benimle arkadaş olmak isteyen türk erkekler vardı ama niyeti ciddi arkadaş olmak isteyenleri tercih ediyorum. Aslında ben bay arkadaş arıyorum kendime benimle güzel vakitler geçirecek adam gibi erkek arkadaş arıyorum sanal alem de.

Bay arkadaş arıyorum

Biliyor mu ki burada ciddi erkek arkadaşlar var ve benim gibi bayan arkadaş arayanlar bana mesaj atabilir ve benimle tanışabilir. Ben kendime uygun gördüğüm erkek arkadaşla arkadaşlık kuracağım kesinlikle yalan dolan konuşan erkek arkadaş istemiyorum. Özü sözü bir olmalı erkek adamı kadına sahip çıkacak dul bay arıyorum arkadaşlar. Yani arkadaşlar ben bir bayanım bay arkadaş arıyorum burada ve buraya arkadaş bulma üzere ilan veriyorum.

Bay arkadaş arıyorum seri ilanlar

Benim buradaki hayalim de birisi adam gibi erkek arkadaş bulmak o yüzde de buraya arkadaş aramaya geldim ve diyorum ki arkadaş arıyorum ve bulmak için sizlerle burada tanışmaya çalışıyorum. Benimle arkadaş olmak isteyen erkek arkadaşlar siz seçkin beyler eğer gerçekten de arkadaşlık kurmak isterseniz öncelikle bana tanıtım mesajlarınız yazabilir ve bana telefon numaranıza yazabilirsiniz ben de uygun gördüğüm adamla arkadaş olurum anlaştık mı?

1 thought on “Bay Arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir