Ben mine erkek arkadaş arıyorum

Ben mine erkek arkadaş arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben burada kendime uygun erkek arkadaş arıyorum tanışmak ve arkadaşlık kurmak isteyenler bana mesaj yazabilirsiniz. Amacım düzgün seviyeli arkadaşlık kurmak ve arkadaş bulmaktır. Bana yakışan adam gibi seviyeli erkek arkadaş bulmak veya aramaktır. Tam belki sanal alem de erkek arkadaş arıyorum ama sanalda da bulabilirim adam gibi erkek arkadaşı.

Erkek arkadaş arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben istanbuldan erkek arkadaş arıyorum burada size bunun bildirmek isterim. Benimle tanışmak isteyen istanbuldan erkek arkadaşlar bana mesaj yazabilirsiniz. İstanbuldan erkek arayan bayanlar adına yazıyorum belki de istanbuldan erkek bulurum diye düşüyorum.

O zaman istanbuldan erkek arayan kadınlar diyelim mi?

Yani kısaca ben burada istanbuldan erkek arayan kadınlar da birisi olarak ben de buraya arkadaş arıyorum diye ilan veriyorum. Arkadaşım olur musun eğer adam gibi arkadaş olacaksınız bana yazarak benimle tanışabilirsiniz. Samimi adam gibi beylerle hemen tanışmak ve sinemaya gitmek istiyorum arkadaşlar beni istanbuldan erkek arkadaş bulduğum zaman sinema sözü verecek erkek arıyorum! O zaman söz verecek erkek arkadaşlar bana mesaj yazarak tanışmamıza neden olabilirsiniz.

erkek arkadaş arıyorum, istanbuldan erkek arkadaş arıyorum, istanbuldan erkek, istanbuldan erkek arayan bayanlar, istanbuldan erkek arayan kadınlar, erkek arıyorum 

3 thoughts on “Ben mine erkek arkadaş arıyorum

  1. Merhaba ben Banu eşimden Yeni ayrıldım 90 60 90 vücudum var misali ama maalesef bu vücudu bu güzelliği hak edecek delikanlı erkek arkadaş bulamıyorum bir türlü sanki bir şiir oldu 🙂

  2. 26 YAŞINDAYIM ÜCRETLİ WHATSAPP SHOW YAPIYORUM. GERÇEK SHOWDA BAĞIMLILIK YAPIYORUM WHATSAPPTAN 536 796 11 30 YAZIN ÇOK MEMNUN KALACAKSINIZ.REEL YOK TEYİT VARGERÇEK VE HARİKA SHOWUMUN TADI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir