Ciddi arkadaş arıyorum

Ciddi arkadaş arıyorum

Ciddi arkadaş arıyorum diyerek başlıyoruz yazılarımıza bir arkadaşlık bulanan kadar da devam edecek bizim ciddi arkadaş arıyorum diyoruz. Türkiye de bayan veya erkek var mı diyen milyonlarca bayanlar ve erkekler var peki ne kadar ciddi arkadaş diyorlar? Ciddi arkadaş aramak için ciddi olmak gerek ve ciddi düşüne insanlarla arkadaşlık kurması gerekiyor. Bakıyorum da sanal alem de o kadar ciddi arkadaşlık kurmak isteyenler var biz de bu yüzden sitemiz isimin ciddi arkadaşlık sitesi olarak insanlara ciddi arkadaşlıkların önemine vurgu yapmak istedik. Peki bu ciddi arkadaş olmak ve ciddi arkadaşlık kurmak için neler yaparız mesela örnekler verelim mi?

Ciddi arkadaş arıyorum

Niyeti ciddi olan bir erkek arkadaşlar mesela evlenmek için ciddi arkadaşlık sitelerine arkadaşlık ilanları üzerinde evlenmek istediğiniz belli edebilir. Yada gerçekten de ciddi bir ilişki yaşamamak yani sevgili olmak isteye bilir ve sevgili bulmak için de ciddi arkadaşlık ilanları verebilir. Ciddi sohbet edecek veya ciddi muhabbet yapacak insanlarla da tanışabilir ve tüm sıkıntılarının o insanlarla paylaşabilir kısaca ciddi olan ne varsa yaşayabilir. Bu sanal alem de tüm bayanlar ve erkekler gerçekten de iyice sıkıyorlar ve biraz eğlenmek ve ileriye yönelik düşünceleri var.

Herkes kendine göre farklı düşünceler de arkadaşlıklar ve arkadaş olmak için arkadaşlık sitelerine başvurur yaparak arkadaş arıyorlar. Kimine göre esmer bayan arkadaş kimine göre sarışın erkek arkadaş arıyorum diye ilanlar veriyorlar kısaca herkes burada arkadaş arıyorum diyor.

Biz ve siz burada erkek veya bayan arkadaş arıyorum ilanları sayesinde güler yüzlüm efendi ve hanım bayanlar arayışımız var. Belki de bu şekilde sesimiz insanlara duyurma şansımız olacak ve bu sayede bizim de bizim gibi arkadaş arıyorum diyen bayanlar ve erkekler burada arkadaşlık ilanları verecekler. Hangi şehir de olursanız olun nerede yaşarsanız yaşayın ister zengin olun ister fakir ama siz de ciddi birinin bulacaksınız.

Bulmak için de ciddi arkadaş arıyorum ilanları vereceksiniz o zaman sizin de siz gibi düşüne bir arkadaşınız burada olacaktır.

 

1 thought on “Ciddi arkadaş arıyorum

  1. Merhaba ben Buket İstanbul Anadolu Yakası’nda yaşıyorum ciddi erkek arkadaş olduğu için ciddi arkadaşlık sitesinde ciddi arkadaş aramaktayım tanışmak ister misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir