Ciddi dürüst bir erkek arkadaş arıyorum

Ciddi dürüst bir erkek arkadaş arıyorum

Merhaba ben Tuana Ciddi dürüst bir erkek arkadaş arıyorum ve buraya arkadaşlık ilanın veriyorum! Benimle ciddi arkadaşlık kurmak ister mısın? Benimle tanışmak ve arkadaş olmak isteyen erkekler burada bana mesaj atabilir ve benimle tanışabilirsiniz. Her yaştan erkek arkadaş arıyorum kendime beni mutlu edecek erkek arkadaş aranıyor. Artık bu sanal alem de erkek arkadaş aramak gerçekten de sıkıntı? Neden dersiniz arayışları ve amaçları farklı niyetleri var ama böyle erkekler ben de uzak dursun.

Erkek arkadaş arıyorum 

Ciddi erkek arkadaş arıyorum kendime uygun samimi güzel yüzlü adam gibi erkek arkadaş aramaktayım. Biliyorsun sanal ortam da erkek arkadaş bulmak ve erkeklerle tanışmak ne kadar doğru bilmek ama sonuçta yalnızlık bir yere kadar. İnsan kendine yakışan birinin arıyor. Ben de bu ciddi arkadaşlık sitesi de ciddi olan erkeklerle tanışmak ve arkadaşlık kurmak üzere bu yazıyı hazırladım. Umarım beni pişman olmam çünkü burada ciddi insanlarla tanışmak istiyorum. Hangi şehir de olursa olsun yeter ki adam gibi erkek arkadaş olsun maddi manevi bir arkadaşlık aramaktayım.

Arkadaş Arıyorum

İnternet de o kadar arkadaşlık ilanları var ki bazen kafamız karışıyor acaba hangisi bize uygun ve bizi mutlu edecek özelliklere sahip diye düşünüyoruz. Burada amaç mutlu olurken mutlu etmek ve ömür boyu mutlu olmaktır. İnternet bizi seçkin erkeklerle tanıştırmak ve onlarla iyi bir arkadaşlık kurmak üzere tasarlamıştır biz de bundan faydalanıyoruz. Her zaman doğru insanın bulamıyoruz ama yine de ümitsiz kalmakta iyidir. Sonuçta erkek arkadaş arıyorum ilanları üzerinde erkeklerle tanışmak onlarla arkadaşlık sitesi de arkadaş olmaya çalışıyoruz.

Kısaca kendim de bahsetmek istiyorum aslen Giresunluyum İstanbul da yaşamaktayım yaşım 28 yaşındayım yalnız yaşayan bir bayanım kendime ait bir evim ve arabam var. Asıl mesela bunlar değil benim aradığım maddi ve manevi tüm isteklerimiz yerine getiren bir erkek arkadaş arıyorum. Belki de hayatımı aşkının burada bulurum onunla ciddi arkadaşlık kurabilirim belki de bir ömür boyu mutlu olurum diye düşüyorum. Kısaca arkadaşlar erkek arkadaş arıyorum yani arkadaş arıyorum arkadaşlar.

1 thought on “Ciddi dürüst bir erkek arkadaş arıyorum

  1. Merhaba ben Tuana benimle tanışmak ister mısın?
    Mesajlarınız ve kısaca kendiniz bahsetmek ve beni tanımak isteyenler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir