Dul erkek arıyorum yada erkek arkadaş arıyorum aydan ben

Dul erkek arıyorum yada erkek arkadaş arıyorum aydan ben

Selam arkadaşlar ben de dul bayan olarak buraya arkadaşlık ilanları üzerinde. Kendi çapım da dul erkek arıyorum diye ilan vereyim dedim. İstanbul da yaşayan bayan arkadaş arayan erkek arkadaşlar ben de burada size arkadaş olmak isterim amacım adam gibi erkek arkadaş bulmaktır. Samimi güvenilir düzgün erkek arkadaş arıyorum kendime bana yakın varsa cevap yazabilirsiniz.

Erkek arkadaş arıyorum isim aydan

İnternet de bize uygun olan erkeklerle tabi ki tanışmak isteriz ama güven içinde olacak ilk şart bu arkadaşlar. Sonuçta burası sanal arkadaşlık kimi ne kadar güveneceğiz kim bilir ne düşünür bizim için diye ona göre arkadaş arıyorum kendime arkadaşlar. Mesele ben uzun boylu erkek arkadaş arıyorum kendime tabi bu bir ufak bir örnek arkadaşlar. Fiziksel özellikler de erkek arkadaş arayışım söz konusu değildir ama yakıma yakışan bir dul erkek arıyorum diyebilirim.

dul bayan, dul erkek arıyorum, bayan arkadaş, erkek arkadaş,, bekar erkek, erkek arıyorum, erkek arkadaş arıyorum

Aydan dul erkek arıyor

Ben aydan burada dul erkek arkadaş arıyorum kendime bana bu şartlar da uygun olan erkekler yazabilir. Ama edepsiz mesajlarınız istemem ne istediğinin bilen erkek arkadaş yani dul arkadaş isterim. Merak etmeyin ben de kendimce size karşı saygı ve sevgi içinde olacağım arkadaşlar. Tanışmak isteyenler bana mesaj yazarak benimle tanışabilir ve arkadaş olabilir. O zaman burada kendime uygun dul erkek veya bekar erkek bulabilirim.

dul bayan, dul erkek arıyorum, bayan arkadaş, erkek arkadaş,, bekar erkek, erkek arıyorum, erkek arkadaş arıyorum

4 thoughts on “Dul erkek arıyorum yada erkek arkadaş arıyorum aydan ben

  1. Merhaba ben Sevda İstanbul’da yaşıyorum laf aramızda kalsın evliyim benimle Gece sohbet etmek isteyen erkek arkadaş varsa telefon numarasını bekliyorum

    1. Sevda tanisalim istersen ama numarayı özelden veririm mail adresinden mesela

  2. Aydan çok güzel ve çekici bir kadinsin seninle arkadaşlık yapmak isterim tabiki sende istersen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir