Gizli üye arkadaş arıyorum diyor

Gizli üye arkadaş arıyorum diyor

Merhaba arkadaşlar ben binnaz arkadaşlar burada erkek arkadaş arıyorum olgun ve temiz yürekli erkek arkadaş aramaktayım. İnternet siteleri üzerinde arkadaşlık kurmak ve arkadaş olmak isteyenleri. En çok arkadaşlık aradığı bir arkadaşlık sitesi de ben de arkadaş arıyorum. Biz bayanlar bazen kimliğimiz açık etmeden arkadaş arıyoruz yani burada önemli olan bizim burada arkadaş aramamız olmalıdır. İnternet de bayan arkadaş arıyorum diyen erkek arkadaşlar hitap ediyorum ben de erkek arkadaş arıyorum var mısın benimle tanışmaya var mısın beni mutlu etmeye var musun beni hep sevmeye!

Binnaz diyor ki!

Ben binnaz istanbul anadolu yakasında yaşıyorum yaşım 32 bir evlilik yaptım 2 yıl evli kadın şuan yalnız tek başıma yaşıyorum. Artık ben de ikinci bir şans istiyorum adam gibi arkadaş arıyorum arkadaşlık sitesi de. Benim gibi hanım efendi arayan erkek arkadaşlar bana arkadaşlık ilanları üzerin de hemen mesaj yazabilirsiniz. Artık tanışma ve arkadaş olmak için sizin mesajlarınız burada bekliyorum. Açık ve net diyorum ki kendime erkek arkadaş arıyorum hani bayanlar erkek arkadaş arıyorum diyor ya ben de arkadaş arıyorum diyorum var mısın?

arkadaş arıyorum, erkek arkadaş arıyorum, bayan arkadaş arıyorum

 

3 thoughts on “Gizli üye arkadaş arıyorum diyor

  1. Merhaba ben badagül İstanbul Avrupa da yaşıyorum yaşım 28 dul bayanım arkadaş arıyorum

    1. Selam olgun dürüst güvenilir beyim ist av yakasi50ys 168by 75kl samimi güvenilir beyim size uyarsa sizinle tanismak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir